TLCargo

Jak pracujeme

Jednotlivé etapy přepravy léčiv a zdravotnického materiálu

Jak probíhá přeprava léčiv

Fáze přepravy

Objednávka služby

Přepravu léčiv a zdravotnického materiálu si můžete objednat prostřednictvím telefonu, e-mailu či webového formuláře. Stačí vyplnit základní údaje.

1

Příjem zboží k přepravě

Po objednávání přepravy navštíví odesilatele v dohodnutou dobu náš zaměstnanec, který zásilku vyzvedne a naloží do jednoho z našich speciálně upravených automobilů, vybavených pro přepravu léků a zdravotnického materiálu.

2

Dodatečné pojištění zásilky

Naše přeprava je zcela bezpečná a vyhovuje všem přepisům a normám pro přepravu léčiv. Riziko poškození se ale nedá nikdy vyloučit - ani při maximální opatrnosti. Pokud budete mít zájem, můžete si k zásilce sjednat dodatečné pojištění.

3

Převoz zboží

Vaši zásilku přepravíme vždy tou nejrychlejší cestou. Naše trasy dokonale optimalizujeme, aby přeprava trvala co nejkratší dobu. Používáme speciálně upravené automobily, umožňující přesné nastavení vnitřní teploty, kterou po celou dobu přepravy neustále monitorujeme.

4

Doručení zásilky

Jakmile dorazíme na místo určení, zásilku předáme adresátovi, kterému poskytneme i kompletní teplotní report, dokazující, že teplota během přepravy nepřesáhla určené limity.

5

Telefonické avízo

Předtím, než zásilku doručíme, v dostatečném předstihu telefonicky upozorníme adresáta.

6

Zjistěte náklady na dopravu

Zjistěte cenu

Спасибо! Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Kontaktujte nás