TLCargo

Služby

TLCargo services

Přeprava zdravotnického materiálu

Přeprava zdravotnického materiálu

Zajištujeme přepravu a distribuci zdravotnického materiálu v Evropské unii a v dalších zemích. Váš zdravotnický materiál přepravíme rychle, spolehlivě, levně a v souladu s příslušnou legislativou, zejména se zákonem 268/2014 Sb. o zdravotnických prostředcích a vyhláškou 62/2015 Sb. o provedení některých ustanovení zákona o zdravotnických prostředcích.

Přeprava léků

Přeprava léků

Bezpečně a spolehlivě přepravujeme léčiva v rámci Evropské Unie i dalších evropských států. Disponujeme nejmodernějšími technologiemi pro udržení teploty a zajištění bezpečné přepravy léčiv v souladu se zákonem 378/2007 Sb. o léčivech, vyhláškou 229/2008 Sb. o výrobě a distribuci léčiv i Správnou distribuční a dovozní praxí (SDDP).

Zásobování lékáren, ordinací a nemocnic

Zásobování lékáren, ordinací a nemocnic

Zajišťujeme spolehlivé a rychlé dodávky kvalitních léčiv, zdravotnických prostředků a ostatního sortimentu zdravotnického charakteru do lékáren, lékařských ordinací, klinik, nemocnic i výzkumných ústavů. Staráme se o komplexní zabezpečení potřeb zdravotnických zařízení.

Skladování léčiv

Skladování léčiv

Zajištění účinnosti léku, jeho kvality a bezpečnosti pro pacienta vyžaduje správné uchovávání. V našich skladech zajištujeme skladování léků za přísně kontrolovaných podmínek, v souladu se všemi pokyny výrobců léčiv i předpisy a normami Evropské Unie.

Letecká přeprava

Letecká přeprava

TLCargo a.s. je klíčovým partnerem pro největší tuzemské farmaceutické společnosti. Nabízíme leteckou přepravu v importu i exportu po celém světě. Soustředíme se na farmaceutické produkty přepravované v kontrolované teplotě, ale můžeme kromě přepravy léků letadlem nabídnout i jakoukoliv leteckou přepravu ostatních zásilek. Pracujeme na základě mezinárodně platných předpisů pro přepravu léčiv, doplňků a zdravotnického materiálu (GTP). Pro zjištění ceny letecké přepravy zboží vyplňte formulář a my Vás kontaktujeme s bližší nabídkou. Svěřte leteckou přepravu zásilek nám a nebudete zklamáni.

Námořní přeprava

Námořní přeprava

Námořní přeprava tvoří jeden ze základních pilířů činnosti naší společnosti. Díky rozsáhlé síti vlastních agentů rozmístěných po celém světě a dlouholetým kontaktům s rejdařskými společnostmi jsme schopni nabídnout kompletní námořní přepravu v režimu door to door, port –door, port-port. Nabízíme přepravu do/z jakékoliv světové destinace pro námořní kusové zásilky (LCL) i námořní celokontejnerové zásilky (FCL).

Celní služby

Custom services

Zkušenosti posouvají hranice služeb a díky tomu ani firma TLCargo nezůstává s nabídkou stát na místě. Svoje služby neustále rozšiřuje a zdokonaluje.

Celní služby


Pokud přeprava produktů probíhá přes hranici třetích zemí, tak zboží musí být řádně procleno u příslušného celního úřadu. (Proclení zboží, zásilky je nutné a bez něho Vám celní správa zboží nevydá.) To samozřejmě může kohokoliv odradit, protože snadno se může vloudit chybička a je po bezpečném převozu kamkoliv. Jedná se o proces, který skutečně může přepravu značně zkomplikovat. Díky zkušenostem v dopravě a rovněž i celních řízení, nabízí firma TLCargo celní služby, které vás bezpečně provedou celním řízením a to jak při dovozu nebo vývozu. Postup celního řízení je nám dobře znám. Pří zastupování v celním řízení se na nás můžete spolehnout.

Nabídka celních služeb

 • • Budete mít přehled o celém procesu celního odbavení zásilky.

 • • Hladký průběh odbavení vám ušetří váš čas.

 • • Nebudou vám chybět žádné základní údaje o zásilce, které jsou nezbytně nutné pro plynulý a bezpečný převoz, včetně použitého celního kurzu a doporučeného základu pro výpočet DPH.

 • • Pomoc při řešení problémů, nejasností nebo čehokoliv jiného, co se týká oblasti celních služeb.Naše firma TLCargo nabízí skutečně širokou škálu služeb celní deklarace a rozhodně nepochybíte, když si necháte případně vše potřebné zkontrolovat nebo vypracovat, aby průběh vašeho transportu byl skutečně rychlý a bez komplikace. Celní povinnosti vás nebudou zdržovat od vašeho byznysu.

Sběrné služby

TLCargo

Objednejte si naši kurýrní službu pro zdravotnické potřeby


Je to velmi jednoduché a v několika krocích vám celý proces představíme.Na naši logistickou společnost se můžete vždy spolehnout. Zdraví je vždy na prvním místě a s tím úzce souvisí i rychlost a kvalita dodání sortimentu.

Více o sběrných službách

Specialisté na přepravu léčiva a zdravotnického materiálu

Naše společnost má bohaté zkušenosti s přepravou zdravotnického materiálu a léků.

 • Zajistíme rychlou a levnou přepravu zdravotnického materiálu, která je v souladu se zákonem a příslušnou vyhláškou.
 • Provádíme bezpečné zásobování lékáren, ordinací i nemocnic.
 • Disponujeme moderní technologií, která udrží ideální teplotu pro přepravu léků.
 • Máme distribuční a dovozní praxi.
 • Staráme se o komplexní zabezpečení zdravotnických zařízení podle požadavků a potřeby.

Vývoz a dovoz zboží z EU

Společnost TLCargo se postará o zajištění vývozu a dovozu nejen klasickou pozemní cestou, ale také námořní a leteckou dopravou.

 • Velkou výhodou letecké dopravy je především rychlost.
 • U námořní dopravy je oceňován režim door to door, port – door, port – port.
  • Tento systém se mohl nastavit především díky dlouholeté spolupráci s rejdařskými společnostmi po celém světě.

Zajistíme tedy nejen vývoz zboží do EU, ale také vývoz zboží mimo EU. Spolehnout se na nás můžete také pro dovoz zboží z Číny.

 • Vyřídíme celý proces celního odbavení.
 • Pokud v oblasti celních služeb dojde k jakékoliv nejasnosti, pak si s řešením snadno poradíme.

Zjistěte náklady na dopravu

Zjistěte cenu

Děkujeme! Brzy vás budeme kontaktovat.

Kontaktujte nás