TLCargo

Sběrné služby

Collection services

Objednej přepravu

Nedostatky, které se objevují na trhu a v distribuci zdravotnických potřeb se dají řešit. Proto rozšiřujeme své logistické služby, které přinesou řešení.


Nový, rychlý a spolehlivý rozvoz zdravotnického sortimentu

Pokud se podíváte do zdravotnického sektoru, tak se zde neustále objevuje jeden zásadní problém. Na přepravu léčiv a dalších produktů zaměřených na zdraví se vztahuje jasný zákon, ve kterém je stanovený teplotní režim potřebný pro převoz. V některých případech není objem přepravované zásilky natolik velký, aby se vyplatilo vézt zboží v teplotním režimu, což se v logistických firmách řeší různým způsobem.


Jsou různé možnosti:

  • Sortiment je přepravován bez teplotního režimu, což je samozřejmě v rozporu se zákonem, ale na druhou stranu se tolik nezvýší výsledná cena produktu.
  • Sortiment se přepraví podle stanovených podmínek – u této specifické přepravy je nutné počítat s tím, že přepravné je kvůli udržované teplotě vyšší, než u běžných přeprav. V případě přepravy 1 kartonu může firmě přijít faktura v ceně za celou dodávku, což se bohužel odrazí i na konečné ceně produktu.


Jak z tohoto koloběhu ven?

Naše certifikovaná logistická firma pro zdravotnictví TLCargo a.s. vždy hledá to nejlepší a cenově nejpřijatelnější řešení těchto specifických přeprav. Přepravujeme zásilky podle stanovených norem za přijatelné ceny. Spouštíme novou kurýrní službu, která bude podobná jako je PPL nebo DPD, ale v teplotním režimu pro léčiva a zdravotnické produkty. Naše automobily budou jezdit po celé České i Slovenské republice a rozvážet objednané zboží v teplotním režimu od 15 °C do 25 °C, což je zákonem stanovená teplota, která je zapotřebí pro 90 % zdravotnického sortimentu. Výhodou je, že tento převoz neovlivní výslednou cenu produktů.


Objednejte si naši kurýrní službu pro zdravotnické potřeby

Je to velmi jednoduché a v několika krocích vám celý proces představíme.


  • Na webových stránkách www.tlcargo.cz naleznete veškeré dostupné informace, ale rovněž i banner, který má odkaz na kurýrní službu v teplotním režimu – „objednat zde“. Rovněž není problém kliknout přímo na banner, který vás rovněž přesměruje na potřebnou stránku.
  • Na odkaz jednoduše kliknete a budete přesměrováni na stránku s formulářem.
  • Zde vyplníte veškeré potřebné údaje, které zpracujeme ve velmi krátkém časovém limitu.
  • Nyní máte jistotu, že Vaše objednávka bude přepravena podle stanovených zákonných norem.

Na naši logistickou společnost se můžete vždy spolehnout. Zdraví je vždy na prvním místě a s tím úzce souvisí i rychlost a kvalita dodání sortimentu.

Kontaktní údaje

Přepravní údaje

Kliknutím na tlačítko "Odeslat" vyjadřujte souhlas se
zpracováním osobních údajů .

Děkujeme! Brzy vás budeme kontaktovat.

Kontaktujte nás