TLCargo

Zásobování zdravotnickým materiálem

Zásobování zdravotnickým materiálem

Hledáte vhodnou firmu, která se zabývá zásobováním, přepravou a distribucí léků, léčiv, zdravotnického materiálu a dalších potřeb? Pak se neváhejte obrátit na takovou firmu, která má v tomto oboru bohaté a dlouholeté zkušenosti.

Je zajištěna kompletní síť logistických služeb léků a zdravotnického materiálu, a to nejen po celé České republice, ale také v rámci Evropské unie i v dalších státech.

Distribuce a přeprava zdravotnického materiálu, léků a dalších produktů

Potřebujete promptně dodat léky, léčiva nebo další zdravotnický materiál? Pak se na nás neváhejte obrátit a sdělit vám vaše požadavky a přání. Naše firma je členem České logistické asociace a díky modernímu vozovému parku můžeme zajistit spolehlivou a rychlou distribuci i přepravu léků, léčiv, zdravotnického materiálu a dalších produktů kamkoliv po České republice, Evropské unii a dalších státech do nejrůznějších zařízení, zkrátka všude tam, kde je to potřeba.

Spolehlivá dodávka léčiv a dalšího zboží

U léků a zdravotnického materiálu je kvalita velmi žádoucí a důležitá pro zajištění správné funkčnosti a účinnosti. Spolehlivost a kvalita je pro nás velmi důležitá. Na nás se můžete spolehnout po všech stránkách. Zajišťujeme spolehlivou dodávku léčiv a dalších zboží k výrobcům, do zdravotnických zařízení, lékáren, klinik, výzkumných ústavů nebo přímo k pacientům a na další potřebná místa.

Skladování produktů za přísných podmínek

U nás víme, že i na správném způsobu skladování léků a zdravotnických potřeb hodně záleží. To je důležité k zajištění jejich maximální funkčnosti a účinnosti. Samozřejmostí je pro nás i skladování všech produktů v přizpůsobených skladovacích halách a za přísných podmínek, které jsou podrobovány pravidelné kontrole. Skladování zboží v našich skladech tak probíhá v naprostém souladu s předpisy a normami vydanými Evropskou unií.

Děkujeme! Brzy vás budeme kontaktovat.

Kontaktujte nás